„CO NAM W DUSZY GRA” – wystawa prac plastycznych słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku

WERNISAŻ WYSTAWY MALARSTWA
„Co nam w duszy gra…”
Prezentowane prace są dziełem słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli. Wystawa ukazuje pasję twórczą autorek – amatorek malarstwa, które jako samouki rozwijają swoje artystyczne zainteresowania pod okiem instruktorki Elżbiety Woźniak. Każda z nich tworzy w odmienny sposób i posługuje się różnymi technikami, dzięki czemu ekspozycja stanowi barwną i inspirującą opowieść o tym, co gra w ich duszach.
Swoje prace prezentują:
Jadwiga Dawid, Kira Krystyna Łuczak, Maria Marglewska, Krystyna Poradzińska, Grażyna Promińska, Anna Regulska, Danuta Stolarczyk, Barbara Tosik – Kubiak, Małgorzata Wrąbel.
Wernisaż odbędzie się:
📅 2 lipca 2026 r. (czwartek)
🕒 godz. 15.00
📍 Hol Miejskiej Biblioteki Publicznej
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa podczas tego wyjątkowego spotkania ze sztuką.
Serdecznie zapraszamy!