ARCHIWUM, DKK, Spotkania DKK, WSZYSTKIE WYDARZENIA

DKK 32 – „Dobre geny” książka Hanny Cygler

20.02.2012 r. o godz. 16:15 w czytelni naszej biblioteki odbyło się spotkanie DKK, w którym wzięło udział 6 osób. Rozmowa dotyczyła książki Hanny Cygler „Dobre geny”. Powieść ta została dobrze przyjęta przez dyskutantki, choć jak stwierdziły nie brak jej słabych stron. Główną bohaterką jest 42-letnia Marta uwikłana w rozgrywki polityczne i miłosne, zmagająca się z załamaniem nerwowym. Ani to poruszające ani zapadające w pamięć. Zwykłe czytadło z przypudrowanymi postaciami. Niemniej panie stwierdziły, że książkę dobrze się czyta, a po naszej poprzedniej pozycji (Doris Lessing „Pamiętnik przetrwania”), którą bardzo źle wspominają, jest wytchnieniem od literatury trudnej.
Następne spotkanie Klubu odbędzie się 19.03.2012 r. Tym razem będzie miało odmienny charakter, gdyż w ramach projektu „Dotknij teatru” rozmawiać będziemy z zaproszonym gościem, panią Edytą Kuldą o teatrze. Chętnych serdecznie zapraszamy.