AKTUALNOŚCI, DKK, Spotkania DKK

DKK – „Czarny poniedziałek” Agnieszki Gracy

Za nami kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w naszej bibliotece.
Tym razem rozmawialiśmy o książce „Czarny poniedziałek” autorstwa Agnieszki Gracy. Była to okazja do wymiany opinii i rozmowy o wrażeniach po lekturze.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.