AKTUALNOŚCI, WSZYSTKIE WYDARZENIA

Dzień Babci i Dziadka w bibliotece

Dzień Babci i Dziadka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zduńskiej Woli, 24 stycznia 2024 r., godz. 15.00. Stwórz z wnukami modne dodatki z filcu. Wstęp wolny.

24 stycznia o godz. 15.00 zapraszamy Babcie oraz Dziadków wraz z wnukami do wspólnego spędzenia popołudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Będzie to doskonała okazja, aby rozwijać swoją kreatywność i cieszyć się wzajemną inspiracją. Podczas warsztatów zrobimy modne dodatki z filcu. Na zajęciach każde pokolenie będzie miało okazję do wyrażenia swojej wyobraźni i zainspirowania innych. Wszyscy, zarówno seniorzy, jak i wnukowie, będą mieli szansę zdobyć nowe umiejętności tworzenia unikalnych ozdób z filcu. Niezależnie od wieku, każdy będzie mógł podzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami. Przygotowaliśmy dla Was specjalnie dobrany zestaw materiałów, które będą potrzebne podczas warsztatów. Wszystko, co musicie zabrać ze sobą, to dużo entuzjazmu, gotowość do wspólnego działania i uśmiechy, które umilą nam ten wspaniały czas.

Zajęcia są bezpłatne. Zapisy pod numerem telefonu 571 852 574.