I Ty możesz zostać…policjantem! – zapowiedź

Miejska Biblioteka Publiczna ul. Łaska 12 w Zduńskiej Woli zaprasza na spotkanie z sierżant sztabową Katarzyną Biniaszczyk - oficerem prasowym KPP w Zduńskiej Woli oraz aspirantem Grzegorzem Szmytem - technikiem kryminalistyki. 23 kwietnia 2024 r. , godz. 12.00. Stacja Pokolenie. Wstęp wolny.

Jesteś fanem kryminałów? Ciekawi Cię jak wygląda praca w policji „od kuchni”? A może zastanawiasz się nad wyborem ścieżki kariery i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o zawodzie policjanta? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to spotkanie jest dla Ciebie. 23.04 br. w godz. 12.00 będziemy gościć w naszej bibliotece w Stacji Pokolenie sierż.szt. Katarzynę Biniaszczyk, Oficera Prasowego KPP w Zduńskiej Woli oraz asp. Grzegorza Szmyta, technika kryminalistyki. Wstęp wolny.