Legimi – wypożyczaj i czytaj ebooki bez limitu!

Legimi Magia czytania, siła technologii. 243000 książek do czytania. 80000 książek do słuchania w zasięgu ręki

Platforma Legimi dostępna od 21.06.2021

Jesteśmy w gronie bibliotek oferujących swoim czytelnikom stały dostęp do szerokiej oferty
e-booków i audiobooków na platformie Legimi. Dzięki tej możliwości każdy użytkownik otrzymuje stały i wygodny dostęp do tysięcy książek online. Z bezpłatnej dla czytelników naszej biblioteki internetowej wypożyczalni Legimi zawierającej ok. 243 000 e-booków i 80 000 audiobooków – w tym aktualnych hitów wydawniczych i pozycji cenionych autorów literatury obyczajowej, fantastycznej, kryminalnej, dziecięcej i młodzieżowej oraz faktu i reportaży – skorzystać może każdy czytelnik powyżej 15. roku życia, posiadający ważną kartę czytelnika.

1. Aby uzyskać kod dostępu do zasobu Legimi musisz posiadać ważną kartę biblioteczną Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli.
2. Przyjdź do Wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży przy ul. Łaskiej 12 (parter) i odbierz darmowy kod dostępu. Pamiętaj! Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym przypadku wygasa.
3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia się, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór.
4. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę, to kody wydawane są od najbliższego poniedziałku.
5. Załóż konto w serwisie Legimi, na stronie http://www.legimi.pl/lodzkie
6. Podaj kod dostępu.
7. Aplikacja Legimi dostępna jest na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows).

·usługa nie obejmuje dostępu na czytniki Kindle.