Program Wieloletni ``Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0``

Celem priorytetu dofinansowanego ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 jest wzmocnienie aktywności czytelniczej w bibliotekach publicznych poprzez zwiększenie i aktualizację oferty dla użytkowników bibliotek.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 Priorytet 1 –
„ Poprawa oferty bibliotek publicznych” Kierunek Interwencji 1.2. Budowa ogólnokrajowej sieci bibliotecznej poprzez zintegrowany system zarządzania zasobami bibliotek otrzymała dofinansowanie w wysokości 29 850 zł., dzięki któremu wzbogaci swoje zbiory o nowości wydawnicze (książki i audiobooki) oraz zdalny do nich dostęp.
Celem priorytetu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest wzmocnienie aktywności czytelniczej w bibliotekach publicznych poprzez zwiększenie i aktualizację oferty dla użytkowników bibliotek.