Poczytajmy inaczej, czyli zabawy z książką

Dzieci na spotkaniu "Poczytajmy inaczej, czyli zabawy z książką"

Poczytajmy inaczej, czyli zabawy z książką

To tradycja naszej placówki, że zapraszamy do siebie dzieci ze zduńskowolskiej Świetlicy Środowiskowej. Każde nasze piątkowe spotkania w lutym, były pełne uśmiechu, radości i ciekawych pomysłów na fajną zabawę. Nie było miejsca na nudę i bezczynność. Zorganizowałyśmy zajęcia rozwijające ich umiejętności manualne i kreatywność, dzieci wykonały prace plastyczne–maski karnawałowe, okładki na podstawie przeczytanych przez panią bibliotekarkę książek. Nie zabrakło gier planszowych, edukacyjnych, konkursów i zagadek. Zwiedziły również bibliotekę dla dzieci i młodzieży. Dowiedziały się jak zostać czytelnikiem, wysłuchały pogadanki na temat książek i zapisały się do placówki. W ostatnim dniu naszego spotkania, w karnawałowym klimacie i przy dobrej zabawie powiedzieliśmy sobie do zobaczenia.