„Pół roku wśród Masajów” – spotkanie z Markiem Micykiem i Joanną Słonecką – Micyk
Zapraszamy do wysłuchania wyjątkowej opowieści o codziennym życiu Masajów, ich tradycjach, wierzeniach i wartościach, widzianych oczami ludzi, którzy przez pół roku mieszkali w masajskiej wiosce w północnej Tanzanii. To będzie wieczór pełen inspirujących historii o spotkaniach, prostocie życia i doświadczeniach, które zmieniają sposób patrzenia na świat i własną codzienność.
Joanna Słonecka-Micyk – łódzka nauczycielka, która od lat angażuje się w działania społeczne i edukacyjne.
Marek Micyk – wykładowca akademicki i pastor, który od lat łączy służbę ludziom z działaniami misyjnymi i pomocą prowadzoną wśród Masajów.
28 maja godz. 18.00
Czytelnia MBP, I piętro
Wstęp wolny.