Archiwalne projekty, ARCHIWUM, Projekt "Profesor Tutka Jerzego Szaniawskiego"

Projekt „Profesor Tutka Jerzego Szaniawskiego”

MKiDN projekt Profesor Tutka Jerzego Szaniawskiego

Miejska Biblioteka Publiczna w Zduńskiej Woli w 2022 roku realizuje zadanie „Profesor Tutka Jerzego Szaniawskiego” w ramach programu Promocja czytelnictwa. To działania animujące czytelnictwo poprzez popularyzację twórczości dramaturga Jerzego Szaniawskiego (patrona biblioteki). W ramach zadania odbędą się warsztaty z tworzenia gry w oparciu o licencję Action Track (tzw. gamifikacja literatury) i powstanie gra na smartfona w oparciu o przygody Profesora Tutki.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

napis Zagraj w mobilną grę miejską

Zagraj w Mobilną Grę Miejską

Pomóż profesorowi T. uratować niezwykły skarb i przechytrzyć jego konkurenta z równoległego wymiaru – weź udział w grze miejskiej, któr...