AKTUALNOŚCI, WSZYSTKIE WYDARZENIA

Relacja ze spotkania z Arturem Barcisiem

siedzący przy stoliku w kawiarni Ratusza Artur Barciś wpisuje się do kroniki MBP.

24 czerwca 2021 roku mieszkańcy naszego miasta spotkali się Arturem Barcisiem. Aktorem filmowym, teatralnym i telewizyjnym. Popularność zyskał dzięki występom w programie „Okienko Pankracego” przeznaczonym dla młodych widzów. Podczas wydarzenia Gość opowiadał o swojej twórczości, początkach w zawodzie, wspomnieniach z planów filmowych i telewizyjnych oraz byciu aktorem charakterystycznym. Na pytanie jednego z uczestników spotkania „Gdyby aktor Artur Barciś nie był aktorem to…?” odpowiedział, że Byłby…reżyserem” . Na zakończenie aktor zachęcił publiczność do wspólnego ćwiczenia dykcji w swojej autorskiej piosence pod tytułem „Dykcja”. Na koniec był czas na autografy oraz wspólne zdjęcia. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli, spotkanie prowadził Andrzej Adamczewski.