Sergiusz Ryczel w bibliotece – relacja

Jak to jest nie być już dziennikarzem, choć jest się głównie kojarzonym z tą profesją? Co trzeba zrobić by zbudować markę osobistą? Jak nauczyć się dobrze prezentować samego siebie?                  Co robić, a czego nie robić by być dobrze odbieranym? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, nie tylko związanych z budowaniem marki osobistej, życiem zawodowym i jego zmianą, uzyskali słuchacze, którzy w poniedziałkowe popołudnie spotkali się z Sergiuszem Ryczelem, którego spora część widzów może kojarzyć bardziej jako komentatora wydarzeń sportowych. Blisko dwugodzinne spotkanie minęło niezwykle szybko, a publiczność z zainteresowaniem wysłuchała naszego gościa. Spotkanie odbyło się 16 września o godz. 18.00 w Czytelni biblioteki.