Spotkanie autorskie z Arturem Barcisiem

Plakat - Spotkanie autorskie z Arturem Barcisiem w MBP w Zd. Woli

Zapraszamy 24 czerwca 2021 r. na spotkanie autorskie z Arturem Barcisiem, jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów filmowych, teatralnych i dubbingowych, reżyserem. Artur Barciś bardzo często występuje w charakterystycznych rolach drugoplanowych – wyrazistych i dających się zapamiętać.

Popularność zyskał dzięki występom w programie Okienko Pankracego przeznaczonym dla młodych widzów. W swojej karierze artystycznej zagrał wiele ról w filmach A. Wajdy, K. Kiślowskiego, J. Hoffmana, K. Kutza. Od 1984 roku jest aktorem Teatru Ateneum w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2021 r. w Sali Kinowej ZCI Ratusz o godz. 18.00, przy ul. plac Wolności 26. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Czytelni MBP (I piętro) przy ul. Łaskiej 12, od 16 czerwca 2021r. Podczas wydarzenia obowiązują zasady reżimu sanitarnego. Spotkanie poprowadzi: Andrzej Adamczewski.