ARCHIWUM, Projekt Klub Książkowego Detektywa, WSZYSTKIE WYDARZENIA

Spotkanie autorskie z Izabelą Ziębą

Spotkanie autorskie online z Izabelą Ziębą w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

W ramach projektu „Klub Książkowego Detektywa” 27 listopada 2020 r. w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie online z Izabelą Ziębą, autorką książki „Czy to długo, czy to krótko?”.  Książka o względności czasu skierowana jest do wszystkich małych i dużych niecierpliwców, która w dowcipny sposób pomaga zrozumieć jak płynie czas, pozwala zrozumieć, że „długo” i „krótko” nie zawsze znaczy to samo. Z pozoru proste pytania dziecka wywołują wielką dyskusję: 1 minutę – tyle trzeba poczekać kiedy mama rozmawia przez telefon, krótko gdy się ogląda bajkę, długo gdy nie ma się zajęcia. Milusińscy szybko odkrywają, że czas płynie inaczej w zależności od okoliczności. Uczestnikami wydarzenia byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 im. S. Żeromskiego w Zduńskiej Woli. Spotkanie dofinansowane zostało ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.