Archiwalne Zadania, ARCHIWUM, Teatr w bibliotece - biblioteka w teatrze, WSZYSTKIE WYDARZENIA

Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

Justyna Bednarek prowadzi warsztaty w bibliotece

13 września przeżyliśmy niezwykłe przygody z Justyną Bednarek, poetką, pisarką, ilustratorką, autorką bestselerowej książki dla dzieci „Przygody dziesięciu skarpetek”. Gość opowiadał o swojej drodze pisarskiej, czytał fragmenty książek oraz wplatał różne historyjki ze swojego życia. Podsumowaniem spotkania były „skarpetkowe warsztaty” na podstawie książki „Sekretna historia ludz…. skarpetek”. W zajęciach udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Zduńskiej Woli.
Spotkanie odbyło się w ramach realizacji zadania „Teatr w bibliotece – biblioteka w teatrze” dofinansowanego z środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.