Spotkanie autorskie z Marcelem Mossem – zapowiedź

Miejska Biblioteka Publiczna w Zduńskiej Woli i Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z Marcelem Mossem, 9 listopada 2023 r., godz. 18.00 Czytelnia MBP I piętro.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z Marcelem Mossem.
Marcel Moss jest autorem powieści sensacyjnych, kryminałów i thrillerów psychologicznych. Swoje książki wydaje pod pseudonimem. Ich tematyka oscyluje wokół różnego rodzaju problemów społecznych, dotyczących życia w XXI wieku. Są to przede wszystkim tematy związane z nałogami, chorobami psychicznymi oraz przemocą, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Marcel Moss skończył studia w Szkole Głównej Handlowej i w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prowadzi bardzo popularny i powszechnie znany profil na Instagramie, pod nazwą „Zwierzenie”. Swoją pierwszą powieść pt. „ Nie odpisuj” napisał po tym, jak udało mu się odwieść pewną internautkę od próby popełnienia samobójstwa z uwagi na ciężka sytuację rodzinną.
Powieści pisane przez Marcela Moss, mają odczuwalną mroczną i ciężką atmosferę. Bohaterami jego książek są ludzie z wszelkiego rodzaju problemami, które poddawane są przez pisarza dogłębnej analizie. Powieści tego autora mają charakterystyczną, wielowątkową fabułę. Wydał on wiele książek, które stały się bestsellerami. Można tutaj przytoczyć takie powieści, jak: „Nie wiesz wszystkiego”, „Seryjni Mordercy”, czy „Wszyscy muszą zginąć”.
Spotkanie odbędzie się 9 listopada o godz. 18.00 w Czytelni MBP, I piętro,
ul. Łaska 12, poprowadzi je Joanna Chachuła.
Wstęp wolny.