Spotkanie autorskie z Michałem Koterskim – zapowiedź

Spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zduńskiej Woli Michał Koterski 8 listopada 2023 r. godz. 18.00 Czytelnia I piętro.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na spotkanie z Michałem Koterskim – polskim aktorem, synem reżysera Marka Koterskiego.
Michał Koterski karierę aktorską zaczynał w filmach swojego ojca. Zagrał m.in. w filmach: „Ajlawju” (1999), „Dzień świra” (2002), „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” (2006), czy
„7 uczuć” (2018). Pojawiał się również w serialach: „Hela w opałach”, „Świat według Kiepskich”, „Odwróceni”, „Zaginiona”, „Za marzenia” i „Ratownicy”. Znany jest także
z komedii „Kac Wawa” i „Baby są jakieś inne”. Brał ponadto udział w programach rozrywkowych „Jak oni śpiewają” i „Taniec z gwiazdami”. Michał Koterski ma również na swoim koncie epizod muzyczny. Aktor zaśpiewał w utworze raperów Sokoła i Pono „Janek pożycz”, prowadził też poranną audycję radiową w Antyradiu.
W styczniu 2022 roku premierę miał biograficzny film „Gierek”, w którym Misiek Koterski wcielił się w tytułową rolę. Wydał niedawno książkę „To już moje ostatnie życie”.
Biografia jest wywiadem-rzeką. Aktor napisał ją we współpracy z Beatą Nowacką.

Spotkanie odbędzie się 8 listopada 2023 r. o godzinie 18.00 w Czytelni MBP – I piętro, ul. Łaska 12, poprowadzi je Tomasz Pohl.
Wstęp wolny.