Spotkanie autorskie z Ryszardem Ćwirlejem – zapowiedź

Plakat spotkanie autorskie z Ryszardem Ćwirlejem w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na spotkanie
z Ryszardem Ćwirlejem, dziennikarzem telewizyjnym, pisarzem i wykładowcą, autorem bestsellerowych powieści kryminalnych, głównie kryminałów retro. W swych powieściach przenosi nas w czasy przedwojenne oraz do Poznania lat osiemdziesiątych.
Ryszard Ćwirlej to jeden z najbardziej popularnych w Polsce twórców kryminału retro, mający
w swym dorobku znakomicie przyjęty cykl o milicjantach (a później policjantach) z Poznania.
Jest laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień: otrzymał między innymi Nagrodę Czytelników Wielkiego Kalibru 2016 za powieść „Śliski interes” i Nagrodę Wielkiego Kalibru 2018 za powieść „Tylko umarli wiedzą”.

Zapraszamy 6 kwietnia 2022 roku, godz. 18.00 do Czytelni MBP, ul. Łaska 12, I piętro.

Prowadzący: Paweł Perdek. Wstęp wolny.