AKTUALNOŚCI, Projekt Mój świat- Moja Ziemia

Spotkanie z Katarzyną Błażejewską-Stuhr

Katarzyna błażejeska-Stuhr pokazująca slajdy

Smacznie i zdrowo

Propagatorka zdrowego stylu życia, Katarzyna Błażejewska – Stuhr autorka wielu książek, dietetyk kliniczny i psychodietetyk prowadziła warsztaty o zdrowym żywieniu w ramach ekologicznego projektu „Mój świat- Moja Ziemia”. Młodzież uczestnicząca w spotkaniach dowiedziała się jak ważna jest świadomość żywienia, co warto jeść, a czego unikać, prowadząca zachęcała do czytania etykiet i wybierania produktów jak najmniej przetworzonych. W drugiej, praktycznej części spotkania uczestnicy przygotowywali zdrową zielona sałatkę. Na zakończenie spotkania był czas na autografy i wspólne zdjęcie. Zadanie dofinansowano z środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z Funduszu Promocji Kultury.