Warsztaty pokonkursowe „Bądź eko z biblioteką!”

Po lewej stronie stoi laureat konkursu Bądź eko z biblioteką! a po prawej bibliotekarka, w tle plakat na sztaludze.

8.05 br. mieliśmy prawdziwą przyjemność gościć młodzież z VIII klasy SP w Krobanowie. A wszystko to za sprawą konkursu „Bądź eko z biblioteką!”, który wygrała Oliwia Kowalczyk, uczennica wspomnianej klasy. Oprócz dyplomu i upominku dla zwyciężczyni, beneficjentami wygranej była cała klasa. Uczniowie wzięli udział w warsztatach z malowania eko toreb, a owoce swojej artystycznej pracy mogli zabrać ze sobą. Jeżeli prawdą są słowa Jana Zamoyskiego, że „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” to drodzy Państwo możemy spać spokojnie – młodzież, przynajmniej ta, która odwiedziła naszą bibliotekę, jest po prostu świetna!