• To event minęło.

Spotkanie z Sergiuszem Ryczelem

16 września @ 18:00 - 19:00

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na spotkanie z Sergiuszem Ryczelem – prezenterem, konferansjerem, komentatorem sportowym, prowadzącym informacyjne serwisy sportowe, programy publicystyczne oraz inne programy o tematyce sportowej. Jako reporter regularnie relacjonował występy piłkarskiej reprezentacji Polski. Komentował mecze piłkarskiej Champions League. Przez ostatnie lata pracy w TV najwięcej czasu poświęcał żużlowi i innym dyscyplinom motoryzacyjnym, takim jak drift, superenduro czy motocross. Był 4-krotnie nominowany w plebiscycie Telekamery „Teletygodnia”.

Spotkanie odbędzie się 16 września 2024 roku w Czytelni MBP o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Data:
Godzina: