AKTUALNOŚCI, WSZYSTKIE WYDARZENIA

Wystawa Czytać chyba każdy może!

Wystawa Czytać Chyba Każdy Może. Zapraszamy w podróż do lat 70 XX Wieku! Galeria MBP, Ulica łaska 12 od 15.03 do 16.04.2021 Wystawa organizowana przy współudziale Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola Miejskiej Biblioteki Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego wraz z Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola, zaprasza w podróż zatytułowaną „Czytać chyba każdy może!” do lat 70-tych XX wieku, do Galerii MBP przy ul. Łaskiej 12. Od 15 marca 2021 r. do 16 kwietnia 2021 r. salonik wystawienniczy zamieni się w małe mieszkanie z wielkiej płyty. Zwiedzającym zaprezentowany zostanie wystrój polskiego mieszkania z okresu lat 70-tych XX wieku. Meblościanka na wysoki połysk, fotele, ława, haftowane poduszki, serwety koronkowe, karafki, kryształowe wazony to tylko niektóre z elementów dekoracyjnych, które będzie można zobaczyć. Ekspozycja dla zwiedzających dostępna będzie w godzinach pracy biblioteki.