AKTUALNOŚCI, WYSTAWY, Wystawy Galeria MBP

Wystawa prac uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych

Projekt Plakatu Mozaika Miejska Biblioteka Publiczna

Zapraszamy na wystawę prac Uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli, powstałych pod kierunkiem nauczyciela Rysunku i malarstwa – Marzeny Sroczyńskiej-Gudajczyk w latach 2014- 2018.
Większość realizowanych prac wykonana jest w technice akrylowej i olejnej, na podstawie oryginalnych mozaik rzymskich i greckich. Na wystawie prezentowane są również prace w oparciu o współczesne projekty, wykonane w technice mozaiki z wykorzystaniem ciętych kafli ceramicznych.
Wystawa w Galerii MBP przy ul. Łaskiej 12 trwać będzie w terminie: 4 – 31 marca 2022 r. i będzie dostępna w godzinach otwarcia biblioteki.
Wyżej wymieniona ekspozycja będzie prezentowana także w formie online na stronie MBP (www.bibliotekazdwola.pl).