ARCHIWUM, WSZYSTKIE WYDARZENIA

Zabierz dziecko do biblioteki i odbierz książkę w prezencie

Miejska Biblioteka Publiczna rozpoczęła realizację projektu Instytutu Książki „Mała książka-Wielki Człowiek”, skierowanego do najmłodszych dzieci w wieku 3-6lat.
Każde dziecko, które wraz z rodzicem odwiedzi i zapisze się do biblioteki, a wizytę u nas zakończy wypożyczeniem przynajmniej jednej książki, otrzyma od nas wyprawkę czytelniczą. Zawiera ona wyjątkowa książkę w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Po uzbieraniu kompletu (10 naklejek|) Mały Czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Mała książka-Wielki Człowiek”, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.